23 Ekim 2020 Cuma

Projeler-AB

4967 defa okundu

 

Türkiye'de Kerevit Üretim ve Pazarlamasının Geliştirilmesi
Uzman Personel
Uzman Personel

 

Çağrı Kodu ve Adı: Avrupa Birliği ve Türkiye Arasındaki Sivil Toplum Diyaloğunun Geliştirilmesi-II

Proje Başlığı: Türkiye'de Kerevit Üretim ve pazarlamasının Geliştirilmesi

Projenin Amacı:

Avrupa Birliği ve Türkiye arasındaki Sivil Toplum Diyaloğunun Geliştirilmesi- II başlıklı proje kapsamında Balıkçılık ve Tarım Hibe Programı çağrısında Isparta Ticaret ve Sanayi Odası tarafından önerilen, yerel ortağı Süleyman Demirel Üniversitesi, yabancı ortağı Çek Cumhuriyetinden South Bohemia Üniversitesi olan "Türkiyede Kerevit Üretim ve Pazarlamasının Geliştirilmesi" isimli proje hibe almaya hak kazandı.

Sözleşme makamı Merkezi Finans ve İhale Birimi(MFİB) olan projenin yürütücüsü ise Avrupa Birliği Genel Sekreterliği.

SDÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. İrfan Ateşoğlunun koordinatörlüğünü yürüttüğü Projede, koordinatör yardımcısı Sosyal Bilimler Enstitüsü Yüksek Lisans öğrencisi Ömer Çatal, projenin uzmanları ise Su Ürünleri Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Abdullah Diler ve Prof. Dr. İbrahim Diler .
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyesi ve ITSO Genel Sekteri Doç. Dr. Adem Korkmaz ise projenin hazırlanmasında ve imzalanmasında görev aldı. Yine fakültemiz öğretim elemanları Prof. Dr. Osman Çetinkaya, Yrd. Doç. Dr. Yıldız Bolat ve Yrd. Doç. Dr. Levent İzci'de projeye katkıda bulunmuşlardır.

 

 

 

İLETİŞİM

 

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

Eğirdir Su Ürünleri Fakültesi,

Doğu Yerleşkesi,

Çünür-Isparta-TÜRKİYE

 

Tel : +90 246 214 64 00

Fax : +90 246 214 64 45

e-Posta: esuf@isparta.edu.tr